Vaikams padeda kovoti su klastinga liga

{jcomments off}

Aušra Pilaitienė, dienraštis "Lietuvos rytas", 2009 m. lapkričio 19 d.

Sunkmetis nenuslopina geriau gyvenančių žmonių noro padėti likimo nuskriaustiesiems. Klaipėdoje meno kūrinių aukcione surinkti 94 tūkst. litų bus skirti 4 vėžiu sergantiems vaikams.

Labdaros vakarą "Sušildykime mažąsias širdeles" jau ketvirtą kartą organizavo Klaipėdos apskrities moterų "Lions" klubas "Smiltė".

Aukcionui buvo pateikti 27 meno dirbiniai, kuriuos sukūrė tapytojai, keramikai, metalo plastikos meistrai. Visi darbai buvo nupirkti.

Visų kūrinių kainos nuo pradinės 800 litų smarkiai išaugo. Brangiausiai parduotas vilnietės tapytojos Adasos Skliutauskaitės kūrinys "Lėlytė su mėlyna suknele" – už 11 tūkst. litų. Kūrinį įsigijęs verslininkas nenorėjo skelbti savo pavardės.

Kėdainiškio tapytojo Broniaus Rutkausko "Sugrįžusi" nupirktas už 10 tūkst. litų, vilniečio Rimo Bičiūno "Rudens fragmentas" už 7400 litų, Broniaus Uoginto "Ruduo prie Dubysos" už 6600 litų.

Viena klaipėdiečių verslininkų šeima, įsigijusi 3 kūrinius, vėžiu sergantiems vaikams paaukojo beveik 16 tūkst. litų.

Paramą gaus smegenų vėžiu sergantys ir dėl ligos apakę 4 metų Reinoldas ir Gustas, taip pat 3 ir 13 metų Julius ir Martynas, kovojantys su leukemija.