Alėjoje - dar vienas smagus meninis akcentas

Dienraštis "Vakarų Ekspresas", 2015 m. gegužės 16 d.

Šeštadienį išskirtiniu meniniu akcentu pasipuošė dar vienas M. Mažvydo alėjos suoliukas. Šįkart puošmena - skirta vaikams, tačiau neabejojama, kad ja susidomės ir suaugusieji.

Ant suoliuko, esančio priešais "Iki" parduotuvę, šiandien buvo atidengtas žaidimas "Kryžiukai-nuliukai". Jį miesto vaikams ir šio žaidimo mėgėjams padovanojo Klaipėdos apskrities moterų "Lions" klubas "Smiltė", taip pažymėdamas savo veiklos dešimtmetį.

Pasak klubo prezidentės Aidos Raimondos Pečeliūnienės, suoliuko meninis akcentas bus skirtas vaikams pažaisti, kol jų tėvai apsipirks parduotuvėje, arba visiems tiems, kurie mėgsta šį žaidimą.

 

 • DSC_0025
 • DSC_0034
 • DSC_0037
 • DSC_0045
 • DSC_0049
 • DSC_0057
 • DSC_0109
 • DSC_0139
 • DSC_0212
 • DSC_0272
 • DSC_0288
 • alejoje---vaikystes-zaidimas
 • photo_15_18596143
 • photo_15_24192350
 • photo_15_26706866
 • photo_15_30756903
 • photo_15_31009627
 • photo_15_35405780
 • photo_15_43058531
 • photo_15_48915452
 • photo_15_77334947
 • photo_15_84597153
 • photo_15_99608796

Rusnės specialiosios mokyklos padėka

"Iš žmogaus vidaus trykšta gyvybės, energijos ir meilės versmė. Jei nėra vagos, tai žemė aplinkui virsta pelke". Mark Rutherford

Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubui "Smiltė"

Džiaugiamės Jūsų gerumu, tolerancija ir dėmesiu neįgaliesiems vaikams. Jūsų šiluma ir nuolatinė parama įpareigoja mus dar labiau stengtis ir rūpintis ugdytinių gerove ir integracija visuomenėje. Tegul ateinantys metai atneša Jums ir Jūsų šeimoms šilumą, supratingumą ir meilę!

Rusnės specialiosios mokyklos bendruomenės vardu

Direktorius Romualdas Blechertas

 • 3- rusne
 • DSCN9817
 • Mokytojo diena 026

Onkologiniams ligoniukams – kalėdinė popietė

Onkologiniams ligoniukams – kalėdinė popietė

Šeštadienio popietę „Ąžuolyno“ gimnazijoje Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė“ suorganizavo kalėdinį renginį onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms, kurios buvo paremtos labdaros renginio „Sušildykime mažąsias širdeles“ suaukotomis lėšomis nuo 2005 metų.

Kelias dešimtis mažųjų ligoniukų ir jų brolių bei sesučių linksmino Kalėdų senelis. Vaikai dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius, o vėliau buvo pradžiuginti dovanomis.

Kaip teigė klubo prezidentė Veta Petkienė, prasmingas, šiltas ir šeimyniškas renginys, paramą gavusioms šeimoms, organizuojamas jau antrus metus.

Kalėdų eglutės šventė pradžiugino vėžiu sergančius vaikus

Daugiau kaip pusšimtis vėžiu sergančių vaikų iš visos Vakarų Lietuvos susirinko į Kalėdų eglutės šventę, kurią surengė Klaipėdos apskrities „Lions“ moterų klubas „Smiltė".

Ir vaikai, ir jų tėvai bent trumpam pamiršo savo bėdas ir linksminosi kartu su Kalėdų seneliu, o į namus išsiskirstė nešini didžiuliais maišais saldainių ir dovanų.

„Kasdien kelios dešimtys Lietuvos gyventojų, tarp jų ir vaikai, išgirsta kraupios ligos diagnozę. Mes nepajėgūs užkirsti kelio onkologinėms ligoms, bet stengiamės bent kiek padėti mažiesiems ligoniams", - sakė klubo „Smiltė" prezidentė Veta Petkienė.

Sergantiems mažiesiams - tradicinė eglutė

Šiemet Klaipėdos apskrities "Lions" moterų klubas "Smiltė" onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams kalėdinę eglutę rengė nebe kavinėje, kaip anksčiau, o "Ąžuolyno" gimnazijos salėje. Kasmet vis daugėja susirenkančių į šį renginį vaikų ir jų tėvelių. Šiemet jų susirinko daugiau kaip pusšimtis. Kai kurie į šią šventę atvyko tiesiai iš ligoninių ir toje vakaronėje dūko tarsi būtų patys sveikiausi vaikai. O ir tėvai bent trumpam užsimiršo ir linksminosi kartu su Kalėdų seneliu.

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams – 130 tūkst. litų

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė“ surengtas meno kūrinių aukcionas pranoko organizatorių lūkesčius. Aštuntą kartą vykusiame renginyje klaipėdiečiai mažiesiems onkologiniams ligoniams ir jų šeimoms buvo dosnesni nei pernai.

Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė“ prezidentė Veta Petkienė pasakojo, kad paramos vakaro metu organizuotame aukcione „Sušildykime mažąsias širdeles“ meno kūrinių buvo parduota už daugiau nei 130 tūkst. Lt. Praėjusiais metais suma siekė 100 tūkst. Lt.

„Tendencija, jog kiekvienais metais klaipėdiečiai vis dosnesni – džiugina. Šio renginio metu brangiausiai, net už 12 tūkst. 200 Lt., buvo įsigyta Virginijaus Viningo drobė „Ramybė“, – kalbėjo klubo prezidentė.

Vėžiu sergantiems vaikams jau paaukota beveik pusė milijono litų

Dienraštis „Lietuvos rytas“, Aušra Pilaitienė, 2013-11-22.

Daugiau kaip 130 tūkstančių litų paaukota Klaipėdos moterų surengtame labdaros vakare - meno kūrinių aukcione. Visi pinigai bus skirti Vakarų Lietuvoje gyvenantiems vėžiu sergantiems vaikams.

Labdaros vakarą „Sušildykime mažąsias širdeles“ jau aštuntą kartą organizavo Klaipėdos apskrities Lions moterų klubas „Smiltė“.

„Kasdien pusšimtis Lietuvos gyventojų - tarp jų ir vaikai - išgirsta kraupios ligos diagnozę. Mes nepajėgūs užkirsti kelio onkologinėms ligoms, bet stengiamės bent kiek padėti mažiesiems ligoniams“, - sakė klubo „Smiltė“ prezidentė Veta Petkienė.

Jos teigimu, per ankstesnius meno aukcionus surinktos aukos jau pasiekė 42 šeimas. Joms skirta beveik pusė milijo litų. Už šiuos pinigus vaikams pirkti vaistai, kompiuteriai, drabužiai, suremontuoti ligonių namai.

Darydamos gerus darbus, regime ir jų rezultatus

"Darydamos gerus darbus, regime ir jų rezultatus", - sako aukciono iniciatoriaus - Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo "Smiltė" - prezidentė Veta Petkienė. Paprastai kasmet rotuojamoms prezidentėms tenka didžiausioji pasiruošimo aukcionui darbų našta.

Kasmet Jūsų klubo moterų desantas važiuoja pas šeimas, auginančias onkologinius ligoniukus, apžiūrėti ir įvertinti gyvenimo sąlygų. Kokios jos?

Dar besiruošdamos pirmajam aukcionui mūsų moterys lankėsi šeimoje, kuri gyveno vėjo košiamoje trobelėje. Iš aukcione surinktų lėšų dalies paramos namelis buvo apšiltintas, perdengtas stogas. Ir mes su džiaugsmu važiavome į sutvarkyto namelio įkurtuves. Daugelyje šeimų aptinkame tragiškas situacijas, kurios labai keičiasi, kai žmonės sulaukia finansinės paramos. Mane labai sukrėtė Gargžduose aplankytas berniukas, prikaustytas prie lovos: susuktos rankytės, kojytės - kaip pagaliukai... Visos klubo moterys apsiverkė. Tą šeimą parėmus per dvejus metus berniuko būklė labai pagerėjo. Jis jau sėdi vežimėlyje, tėvai atveža į klubo surengtas globojamiems vaikams kalėdines eglutes. Berniukas jau visai kitaip atrodo, akytės tiesiog spinduliuoja.

Sveikiname klubo prezidentę Loretą Beržinskienę puikiai atstovavusią Metų Klaipedietes rinkimuose!

Sekundei tarsi sustojęs laikas, mirtina tyla ir ją susprogdinusios audringos ovacijos, nuskambėjus vos dviem žodžiams: Dalia Kanclerytė. Vienuoliktujų Metų klaipėdietės rinkimų kulminacija tapusi akimirka jau įėjo ne tik į šio renginio, bet ir į uostamiesčio istoriją.

Turi gausybę rezervų

Energingas, žavias, talentingas, darbščias, savajam miestui ir jo žmonėms nusipelniusias moteris siūlę bei jas palaikę klaipėdiečiai pagaliau paskelbė savo verdiktą. Daugumos balsavusiųjų nuomone, šiemet garbaus Metų klaipėdietės titulo verčiausia buvo režisierė, dokumentinių filmų autorė D. Kanclerytė.

Atsikratyti pelėsio padėjo vokiečiai

Uostamiesčio Baltijos gimnazijos bendruomenė šiuos metus pasitiko atsinaujinusi. Rėmėjų ir savivaldybės dėka pagaliau pavyko suremontuoti stogą ir apipelijusias sporto bei aktų salių sienas.

43-iuosius metus skaičiuojančios gimnazijos direktorė Vitalija Grybauskienė pasakojo, kad sporto salė nebuvo remontuota kone 20 metų.

"Kadangi stogas buvo kiauras, bėgo vanduo, tad pelijo sienos. Dėl to nuolat sulaukdavome priekaištų iš higienistų. Laimei, kad turime puikius draugus iš Vokietijos - klubą "Lions District", vadovaujamą pono Reinhardo Cordso.

Sergantiems vaikams – kalėdinė popietė

Šeštadienį „Ąžuolyno“ gimnazijoje susirinko per 30 šeimų, auginančių onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Į šaunią kalėdinę popietę su Kalėdų seneliu juos pakvietė Klaipėdos apskrities Lions moterų klubo „Smiltė“ narės. Pasak klubo prezidentės Loretos Beržinskienės, į šią šventinę popietę buvo sukviesti visi klubo rengiamų labdaros aukcionų remiami vaikai – iš viso 36. Mamų, tėčių, brolių ir seserų atlydėti vaikai sulaukė daug gerų emocijų, linksminosi bendrame ratelyje, šoko ir dainavo kartu su Kalėdų seneliu.

Pasak klubo prezidentės Loretos Beržinskienės, į šią šventinę popietę buvo sukviesti visi klubo rengiamų labdaros aukcionų remiami vaikai – iš viso 36. Mamų, tėčių, brolių ir seserų atlydėti vaikai sulaukė daug gerų emocijų, linksminosi bendrame ratelyje, šoko ir dainavo kartu su Kalėdų seneliu.

Mažiesiems ligoniams paaukojo per 100 tūkst. litų

Lina Bieliauskaitė, dienraštis "Klaipėda", 2012-11-22

Meno darbų aukcione „Sušildykime mažąsias širdeles“ nestigo ne tik atjautos, jautrių žodžių, bet ir intrigos bei azarto.

Ketvirtadienio vakarą vykusio renginio metu onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, pirminiais duomenimis, paaukota 101 tūkst. 900 litų.

Brangiausiai – už 10 tūkst. litų – vilniečio menininko Rimo Zigmo Bičiūno drobę „Veidų puokštė“ įsigijęs rėmėjas panoro likti nežinomas.

Ne menkesnė įtampa ir kova užvirė dėl klaipėdiečio Virginijaus Viningo paveikslo „Jaunosios gulbės“ – už jį aukcione paaukota 8,1 tūkst. litų.

Vaikų ligoninei – dienraščio „Klaipėda“ dovana

Sandra Lukošiūtė, dienraštis "Klaipėda", 2011-12-23

Gražiausių metų išvakarės – dovanų metas. Labdaros aukcione įsigytą paveikslą dienraštis „Klaipėda“ padovanojo medikams ir mažiesiems jų pacientams.

Klaipėdos apskrities „Lions“ moterų klubas „Smiltė“ lapkričio pabaigoje šeštąjį kartą organizavo meno kūrinių labdaros aukcioną „Sušildykime mažąsias širdeles“.

Dienraštis „Klaipėda“ pirmą kartą tapo šios gražios akcijos socialiniu partneriu. Tą pačią dieną, kai buvo organizuojamas aukcionas, dienraštis nuo kiekvieno parduoto laikraščio egzemplioriaus skyrė po 30 centų.

Per labdaros vakarą „Klaipėda“ taip pat įsigijo paveikslą – Liūnės Grigaliūnaitės „Natiurmortą“.