Sergantiems vaikams – kalėdinė popietė

Šeštadienį „Ąžuolyno“ gimnazijoje susirinko per 30 šeimų, auginančių onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Į šaunią kalėdinę popietę su Kalėdų seneliu juos pakvietė Klaipėdos apskrities Lions moterų klubo „Smiltė“ narės. Pasak klubo prezidentės Loretos Beržinskienės, į šią šventinę popietę buvo sukviesti visi klubo rengiamų labdaros aukcionų remiami vaikai – iš viso 36. Mamų, tėčių, brolių ir seserų atlydėti vaikai sulaukė daug gerų emocijų, linksminosi bendrame ratelyje, šoko ir dainavo kartu su Kalėdų seneliu.

Pasak klubo prezidentės Loretos Beržinskienės, į šią šventinę popietę buvo sukviesti visi klubo rengiamų labdaros aukcionų remiami vaikai – iš viso 36. Mamų, tėčių, brolių ir seserų atlydėti vaikai sulaukė daug gerų emocijų, linksminosi bendrame ratelyje, šoko ir dainavo kartu su Kalėdų seneliu.

Klubo „Smiltė“ narės jau septintą kartą šiemet didžiųjų metų švenčių išvakarėse pakvietė ištiesti pagalbos ranką vėžiu sergantiems vaikams. Lapkričio mėnesį vykusiame meno kūrinių aukcione buvo paaukota per 100 tūkst. litų. Per ankstesnius labdaros aukcionus buvo surinkta apie 400 tūkst. litų, o paramos iš viso sulaukė daugiau kaip 30 šeimų, auginančių vėžiu sergančius vaikus.